KONST / Litografier / Färglitografier 14114356
nr 1411 4356
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 226x360 fåglar. Bildmått: 36x51cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:53:04
300 kr
350 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth